Klub Malucha

🌷🎓 Zakończenie Roku Szkolnego w Zuchach 🎓🌷
🧑🎓To był dzień pełen wzruszeń, uśmiechów i pięknych wspomnień.
🧑🎓Nasze kochane Zuchy po raz ostatni przekroczyły progi naszego przedszkola jako przedszkolaki.
🧑🎓Przed nimi nowy, ważny etap – szkoła! 📚
🧑🎓Z całego serca dziękujemy naszym sześciolatkom za wspólnie spędzone lata, za radość, ciekawość świata, dziecięcą szczerość i wszystkie chwile, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
🧑🎓Wzruszającym momentem było pożegnanie przygotowane przez grupę Mrówki ,która
z wielkim zaangażowaniem i serdecznością pożegnała starszych kolegów i koleżanki.
🧑🎓 Były ciepłe słowa, życzenia, piosenki i niejedna łza wzruszenia.
🧑🎓Drogie Zuchy❤️– pamiętajcie, że drzwi naszego przedszkola zawsze będą dla Was otwarte. Niech każdy dzień w szkole przynosi Wam radość, nowe odkrycia i poczucie, że możecie osiągnąć wszystko, o czym marzycie.
Powodzenia❤️❤️❤️
Dziękujemy Rodzicom za wspólne lata oraz zaufanie jakim nas obdarzyli ❤️❤️❤️








